Dit artikel is geplaatst op 02-08-2010 om 11:54 en geplaatst in de categorie Onderzoeken & Nieuws, Technologie. Reacties op dit bericht kan je volgen via RSS RSS 2.0 feed. Je kunt een reactie geven, of trackback vanaf je eigen website.
StepStone solutions koopt MrTed, een grote overname in de overvolle markt van ATS’en. Niet geheel onlogisch, als zeg ik het zelf.
StepStone solutions is recent zelf overgenomen van StepStone door het management met venture capital erbij. Het heeft dus niets meer te maken met de vacaturebank StepStone, die eerder werd overgenomen door de grote Duitse uitgever Axel Springer.
De CEO van MrTed blijft aan als adviseur, verder worden de verschillende organisaties in elkaar geschoven. Interessant is dat de software van MrTed wordt geprezen, waarbij specifiek wordt aangehaald dat de nieuwe ‘cloud 9′ door Gartner in het ‘visionaire’ kwadrant is gezet. StepStone lijkt dus aan te geven straks over te gaan op de MrTed technologie. Interessant, zeker gezien het feit dat ik uit de markt vooral negatieve verhalen hoor over MrTed (ook niet heel veel positiefs over StepStone Solutions trouwens) en het feit dat men in 2009 een aantal dagen volledig onbereikbaar was heeft het imago ook geen goed gedaan denk ik.
Hoe dan ook een interessante ontwikkeling en een logische verdere consolidatie (na de eerdere overname van Vurv door Taleo) in een overvolle markt.
131 views | Reageer (1 reacties)


















Pingback: Tweets die vermelden StepStone solutions koopt MrTed | RecTec -- Topsy.com