Dit artikel is geplaatst op 26-03-2010 om 08:07 en geplaatst in de categorie Technologische vernieuwingen, Voorspellingen. Reacties op dit bericht kan je volgen via RSS RSS 2.0 feed. Je kunt een reactie geven, of trackback vanaf je eigen website.
Afgelopen maandag schreef ik al: echte innovatie komt van buiten. Daarom is het zo belangrijk om nu al na te denken over wat er nog meer allemaal gaat gebeuren. Eén van de nieuwe ‘hype begrippen’ die ik de laatste tijd vaak hoorde vallen was ‘het internet of things’ of ‘the web of things‘.
Wat hoor ik mensen nu al vragen? En het is een Hype term, dus moet ik er iets mee? Ja, het is een Hype term, net als social media dat enkele jaren geleden was. Een hype term die misbruikt gaat worden, die door mensen verkeerd uitgelegd zal worden, maar waar het onderliggende principe wel een grote impact zal hebben op de wereld.
The Internet of things gaat er eigenlijk om dat er ongelofelijk veel data beschikbaar is vanuit allerlei bronnen, mobiele telefoons, TomTom, video camera’s en sensoren in het wegdek, waar we steeds meer mee kunnen.
De onderstaande video legt dit allemaal in mijn optiek uitstekend uit.
Recruitment implicatie
Wat is hiervan de recruitment implicatie? Dat weten we nog lang niet. Dit is iets wat je kan zien als een verre voorspelling. Misschien zijn de Werken Nieuwe Stijl implicaties wel groter. Je agenda bepaald je wekker, misschien is dat wel nodig om uit de routine te komen van 9 tot 5?
Het is toekomst muziek, dat zeker. Maar een toekomst die sneller dichterbij komt dan ooit te voren. Een ontwikkeling die iedereen volgens mij gewoon met een schuin oog in de gaten moet houden.
405 views | Reageer (1 reacties)


















Pingback: Tweets die vermelden The internet of things | RecTec -- Topsy.com