Talents4asia.com

Door Bas van de Haterd op 03-12-2009 08:08.

digitalnativeVia een advertentie in Facebook (ja, ik klikte op een advertentie) kwam ik op de site Talents4asia.com. De tekst advertentie zei: ben jij goed genoeg om in Azië te werken. Mijn interesse was getrokken, wat zouden die aanbieden? Een internationale wervingssite voor Nederlanders die naar Azië willen, altijd interessant. Dus even een bezoekje waard.

De site ziet er als volgt uit:

talents4asia1

Het duurde heel even, maar ik zag toch wel iets licht extreems: hours a week: 60 – 70.

Als je vervolgens de teksten las zag je ook meteen: we are looking for kids up to 12 years old…

Een mouse over over de ‘vacatures’ gaf het volgende beeld:

talents4asia

Een mooie campagne van Terres des Hommes. Stop kinderarbeid in Azië, geadverteerd volgens een ‘jobboard’ gericht op de internationaal geörienteerde werkzoeker.

Iets waar ‘wij in de recruitment en arbeidsmarktcommunicatie’ misschien wel te weinig bij stil staan, hoe gelukkig we zijn. Eén van de redenen dat ik vorig jaar het Recruitment Charity Event heb opgezet, om als Nederlandse recruitment industrie te laten zien dat we er wel om geven en wel iets terug doen. Helaas was het dit jaar niet mogelijk dat event succesvol te organiseren, ik hoop dat 2010 daar wel weer mogelijkheden toe biedt.

Over de Auteur

Bas van de Haterd Bas van de Haterd is professioneel bemoeial. Hij helpt organisaties met het begrijpen van social media en de gedragsveranderingen die dit met zich meebrengt op het gebied van de arbeidsmarkt. Organisaties huren hem in voor het verzorgen van inspirerende lezingen over de toekomst van de arbeidsmarkt, trainingen over het gebruik van social media voor recruitment of het opzetten van een recruitmentsite. Hij is tevens co-auteur van Personal Brand.nl en auteur van Werken Nieuwe Stijl. Hij is te bereiken op bas@vandehaterd.nl

Stem of voeg toe aan:  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op Digg Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner
518 views | Reageer (2 reacties)
  • Karin Luidens

    Terre des Hommes hjeeft sowieso erg aansprekende campagnes, vorig jr of jaar ervoor over kinderprostitutie in Cambodja etc.

    Steun die club! Ze hebben echt goed zicht op wat er speelt, met name in Azie (tenminste daarvan weet ik door een aantal reizen, dat hun onderwerpen échte schrijnende problemen zijn).

  • Karin Luidens

    Terre des Hommes hjeeft sowieso erg aansprekende campagnes, vorig jr of jaar ervoor over kinderprostitutie in Cambodja etc.

    Steun die club! Ze hebben echt goed zicht op wat er speelt, met name in Azie (tenminste daarvan weet ik door een aantal reizen, dat hun onderwerpen échte schrijnende problemen zijn).


Laatste reacties

vandehaterd @ Twitter

Outdoor Recruitment

Wat voor personeel mik je op met zo'n poster op de deur?Kapitein van deze lijn - onderzeeboot RET - wereld havendagen - maximumMis de boot niet - onderzeeboot RET - maximumOnderzeeboot RET rijdt door de straten - wereld haven dagen 1 - maximumWethouder van Verkeer & Vervoer Jeannette Baljeu doopt onderzeeboot RET73764129Werving 1#or manpower ad. Crisis is over#or avans 2#or op anavs 1De ideale (bij)baanlandmacht_tram_06

Categoriën