Dit artikel is geplaatst op 30-10-2009 om 07:52 en geplaatst in de categorie Arbeidsmarktcommunicatie. Reacties op dit bericht kan je volgen via RSS RSS 2.0 feed. Je kunt een reactie geven, of trackback vanaf je eigen website.
Sinds kort volg ik het FAIL blog, erg leuk om te zien wat voor blunders er allemaal gemaakt worden. Oog voor details en alles controleren kan veel domme fouten voorkomen. Uitbesteden is vaak een probleem, dus controleer je uitingen dan altijd even. In China zijn er veel advertenties in Chinese tekens en in het Engels, maar zolang veel Chinezen nog geen Engels spreken kan dat leiden tot hilarische vertalingen.

Maar het kan ook eenvoudiger, een actie waarbij iemand niet helemaal heeft nagedacht.

Of wat te denken van een foutje als het gaat om het zoeken van een beeld bij een advertentie?

Of tot slot een typisch geval van targetting gone bad. Waar je advertenties staan is toch wel belangrijk.

De moraal van dit verhaal? Denk goed na, zorg dat je weet wat je doet, laat het controleren en controleer zelf wat anderen doen. Maar gelukkig zijn er mensen die dat niet doen, wat ons weer wat te lachen geeft.
838 views | Reageer (View Comments reacties)



















(4,33 van de 5)
Geplaatst op: 02-11-2009 om 01:35
Volgens mij kun je deze site dan ook wel waarderen: http://thereifixedit.com/