Dit artikel is geplaatst op 10-10-2009 om 11:05 en geplaatst in de categorie Weekend leesvoer. Reacties op dit bericht kan je volgen via RSS RSS 2.0 feed. Je kunt een reactie geven, of trackback vanaf je eigen website.
Een korte weekend leesvoer dit keer.
Er komt een keurmerk voor gezinsvriendelijke bedrijven. In dat kader zijn ook meteen de beste werkgevers voor ouders bekend gemaakt: De 10 organisaties die dit jaar uitblinken op bovengenoemde pijlers zijn: &Samhoud, Cisco, Achmea, IBM, De Nederlandsche Bank, het Kadaster, Higher& Company, de Radboud Universiteit Nijmegen, Ernst&Young en de Haagse Hogeschool.
De pers is op bezoek geweest bij de banenmarkt in Amsterdam en vroeg zich af waar de banen waren. Een dag later was het de vraag: is twitter noodzakelijk voor een nieuwe baan? Ik mocht hier o.a. antwoord op geven: nee, zeker niet noodzakelijk, maar soms kan het handig zijn.
Laten we eindigen met goed nieuws: Google neemt weer personeel aan, ze zien een einde van de crisis.
436 views | Reageer (View Comments reacties)














