Dit artikel is geplaatst op 07-09-2009 om 08:08 en geplaatst in de categorie Arbeidsmarktcommunicatie. Reacties op dit bericht kan je volgen via RSS RSS 2.0 feed. Je kunt een reactie geven, of trackback vanaf je eigen website.
Via Extend Limits kwam ik terecht bij de onderstaande video van Gerd Leonhard, een media futurist. Hoewel in de video hij kijkt naar media bedrijven, zitten hier een paar wijze lessen in voor arbeidsmarktcommunicatie en recruitment in de toekomst.
In de broadcast wereld van TV en Radio ging het over: hoe meer controle je had over distributie, productie, marketing en PR, des te hoger het rendement. Op dit moment is het rendement hoger naarmate je meer open bent. Meer mensen omarmen je en duwen je naar voren. Denk hierbij een user generated content. De vraag is dus: waar blijven de eerste User Generated Content Campagnes. Waarom staan er op youtube vele video’s van geschikt ongeschikt, maar doet men daar niets mee? En kan je een dergelijke campagne bedenken die een stroom van mensen betrekt bij je organisatie?
Distributie is niet meer de issue vaak. Distributie online gaat namelijk vanzelf. Dus wat is de business? Zorgen dat de peers van de mensen die je wilt bereiken de content doorzetten. Wederom kan dit user generated zijn, men promoot graag de eigen content, maar dat hoeft niet per sé. Maar het creëren van fans, ook op de arbeidsmarkt, is een model waar we naar toe zullen moeten.
562 views | Reageer (1 reacties)


















Pingback: Tweets that mention De toekomst van arbeidsmarktcommunicatie | RecTec -- Topsy.com